| Türü | Kesme Kirişi |
|---|---|
| histerezis | ±%0,02FS, ±%0,03FS, ±%0,05FS |
| Yalıtım direnci | ≥5000MΩ |
| Doğruluk | %0,02FS, %0,03FS, %0,05FS |
| Çıkış direnci | 700Ω±5Ω |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
|---|---|
| Çıkış Üzerindeki Termal Etkiler | ±%0,001 Tam Ölçek/°F |
| Duyarlılık | 2,0±10%mV/V |
| Kapasite | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| Çıkış | 2 mV/V |
| Duyarlılık | 2,0±0,05mV/V |
|---|---|
| Anma Sıcaklık Aralığı | -10~+60 ℃ |
| Çıkış direnci | 700Ω±5Ω |
| maksimum uyarım | 15V |
| Özellik | Güvenilir Performans |
| sıcaklık | -20-60°C |
|---|---|
| Doğruluk | %0,02 FS |
| Giriş Direnci | 400±10Ω |
| Kablo Uzunluğu | 2-3 metre |
| Model | SPA-01 |
| Duyarlılık | 2,0±0,2 mV/V |
|---|---|
| Giriş Direnci | 400±10Ω |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Kullanımı | Ağırlık Ölçüm Dönüştürücüsü |
| Kablo özellikleri | φ5 |
|---|---|
| kablo | φ5, 2m |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Model | SPA-05 |
| Kablo özellikleri | φ5.5 |
|---|---|
| sıcaklık | -20-60°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| kablo | φ5, 2m |
|---|---|
| Doğruluk | %0,02 FS |
| Özel | Kabul edilebilir. |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Güç kaynağı | 10V DC |
|---|---|
| Kullanımı | Ağırlık Ölçüm Dönüştürücüsü |
| Kablo özellikleri | φ5.5 |
| kablo | φ5, 2m |
| Özel | Kabul edilebilir. |
| Kablo özellikleri | φ5.5 |
|---|---|
| sıcaklık | -20-60°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |