| Ürün adı | Top Tipi Yük Hücresi |
|---|---|
| Uygulama | Tartı Köprüsü, Kamyon Kantarı |
| Kapasite | 10t, 20t, 30t, 40t |
| modeli | DB-01 |
| Ambalaj bilgileri | Karton başına 1 adet |
| Ürün adı | S Tipi Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 1t-20t |
| Çıkış sinyali | 3mV |
| Özelliği | Z şekli Yük Hücresi, Anti aşırı yük |
| Duyarlık | C2 |
| Ürün adı | çift uçlu kesme kirişi tipi yük hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 25klb-100kb |
| Özellik | Yüksek doğruluk |
| Uygulama | Tartı Köprüsü, Kamyon Kantarı, demiryolu tartımı |
| Ambalaj bilgileri | Paket başına 1 adet, karton başına 5 adet |
| Ürün adı | Kesme Kiriş Tipi Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Model numarası | SD-08 |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Paslanmaz Çelik |
| Ambalaj bilgileri | Kutu başına 1 adet, karton başına 20 adet |
| Ürün adı | Düğme Tipi Yük Hücresi |
|---|---|
| Koruma | su geçirmez IP66 |
| Model numarası | CL-04 |
| Kapasite | 100KG-30.000KG |
| Ambalaj bilgileri | Kutu başına 1 adet, Karton başına 20 adet |
| Ürün adı | Mikro Yük Hücresi |
|---|---|
| Koruma | su geçirmez IP66 |
| Model numarası | CL-07 |
| Kapasite | 0,5-200kg |
| Ambalaj bilgileri | Kutu başına 1 adet, Karton başına 20 adet |
| Ürün adı | S Tarzı Yük Hücresi |
|---|---|
| Uygulama | Vinç Kantarları,Tartı Makinası |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Koruma | IP68, |
| Kesinlik | C3 |
| Malzeme | alaşım Alüminyum |
|---|---|
| Kapasite | 1-20kg |
| Yük Hücresi Tipi | S tipi |
| Kablo uzunluğu | 1-5 metre |
| Çıkış sinyali | 1.5±0.05 mV/V |
| Model | SPA-01 |
|---|---|
| Kablo özellikleri | φ5 |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| kablo | φ5, 2m |
| Doğruluk | %0,02 FS |
| malzemeler | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Doğrusal olmama | ≤±0,02% FS |
| Önerilen uyarma | 10V |
| Dereceyi savun | IP67 |
| Uygulama | Endüstriyel Tartım |