| kablo boyutu | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
| uyarma gerilimi | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Özellik | Yüksek doğruluk |
| Çıkış sinyali | Analog (mV/V), Dijital (RS485, CAN) |
| Kablo Uzunluğu | 10-15 metre |
| Ölçüm aralığı | 1-50T |
| kablo | φ5, 2m |
|---|---|
| Doğruluk | %0,02 FS |
| Özel | Kabul edilebilir. |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Duyarlılık | 2,0±0,2 mV/V |
|---|---|
| Giriş Direnci | 400±10Ω |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Kullanımı | Ağırlık Ölçüm Dönüştürücüsü |
| Özel | Kabul edilebilir. |
|---|---|
| Giriş Direnci | 400±10Ω |
| Kullanımı | Ağırlık Ölçüm Dönüştürücüsü |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Kablo özellikleri | φ5.5 |
|---|---|
| sıcaklık | -20-60°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Kablo özellikleri | φ5.5 |
|---|---|
| sıcaklık | -20-60°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Kablo Spesifikasyonu | φ5.5 |
|---|---|
| Sıcaklık | -20-60 ° C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
|---|---|
| Kullanımı | Ağırlık Ölçüm Dönüştürücüsü |
| Kablo özellikleri | φ5.5 |
| kablo | φ5, 2m |
| Özel | Kabul edilebilir. |
| Dereceyi savun | IP67 |
|---|---|
| Kapasite | 1T-70T |
| Uygulama | Endüstriyel Tartım |
| Model | PR-01 |
| Doğrusal olmama | ≤±0,02% FS |