| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Su koruma | IP66 |
| Ürün adı | Yük Hücresi Bağlantı Kutusu |
| Modeli | JP-02 |
| Ambalaj bilgileri | Karton başına 10 adet |
| Ürün adı | Elektronik Terazi Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 100Klb |
| Özelliği | Hermetik olarak kaynaklı, su geçirmez alaşımlı çelik yapı |
| Uygulama | Taşıt Kantarı, Köprü Tartılır |
| Teslim süresi | 25-30 gün |
| Ürün adı | Yük Hücresi Aksesuarları |
|---|---|
| Modeli | JP-01 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Özelliği | Su geçirmez kabuk yapısı |
| Ambalaj bilgileri | Kutu başına 1 birim, karton başına 20 adet |
| Certifications | NTEP, OIML |
|---|---|
| Theroy | Load Cell |
| Static Accuracy | ±0.1% |
| Division | 5kg |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Su Koruması | IP67 |
|---|---|
| Giriş impedansı | 650/350±5Ω |
| Duyarlılık | 2,0±10%mV/V |
| maksimum uyarma | 15V |
| Çıkış Üzerindeki Termal Etkiler | ±%0,001 Tam Ölçek/°F |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
|---|---|
| Çıkış Üzerindeki Termal Etkiler | ±%0,001 Tam Ölçek/°F |
| Duyarlılık | 2,0±10%mV/V |
| Kapasite | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| Çıkış | 2 mV/V |
| sıcaklık | -20-60°C |
|---|---|
| Doğruluk | %0,02 FS |
| Giriş Direnci | 400±10Ω |
| Kablo Uzunluğu | 2-3 metre |
| Model | SPA-01 |
| Kablo özellikleri | φ5 |
|---|---|
| kablo | φ5, 2m |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Model | SPA-05 |
| uyarma gerilimi | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Özellik | Yüksek doğruluk |
| Çıkış sinyali | Analog (mV/V), Dijital (RS485, CAN) |
| Kablo Uzunluğu | 10-15 metre |
| Ölçüm aralığı | 1-50T |
| kablo boyutu | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Kullanımı | Vinç kantarı |