| Ürün adı | Su geçirmez Yük Hücreleri |
|---|---|
| Kapasite | 10T-50T |
| Model numarası | CR-02 |
| Stil | Sütun türü |
| Ambalaj bilgileri | Paket başına 1 birim |
| Ürün adı | Gerilim Sıkıştırma Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 10T-100t |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| koruma | Su geçirmez IP67 |
| Doğruluk | C3 |
| Ürün adı | Uygulamalı Tartım Yükü Hücreleri |
|---|---|
| Modeli | CR-07 |
| Kapasite | 10-50T |
| Özelliği | Yüksek doğruluk |
| Ambalaj bilgileri | Karton başına 1 adet |
| Model | BF-BA Series |
|---|---|
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Service | Custom |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Usage | Load Cell Sensor |
| Malzeme | Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
|---|---|
| Hizmet | Geleneksel |
| sürünme | ±%0,05 Tam Ölçek |
| silikon | 4.7×0.22×0.02 |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+80°C, |
| Ürün adı | Minyatür Yük Hücresi |
|---|---|
| Malzeme | alaşım Alüminyum |
| Özellik | yüksek hassasiyet |
| stil | Paralel Işın tipi |
| Ambalaj bilgileri | CTN başına 300 ADET |
| Doğruluk | C3 |
|---|---|
| Malzeme | alaşım çelik |
| Stil | Konuştu tipi |
| Özelliği | Yüksek Hassasiyetli, Yağ geçirmez, Su geçirmez IP66 |
| Kullanım | Taşıt Kantarı, Tartı Cihazı |
| Ürün adı | Minyatür Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 100-3000G |
| Malzeme | alaşım Alüminyum |
| Özellik | yüksek hassasiyet |
| Ambalaj bilgileri | Karton başına 300 adet |
| Ürün adı | Minyatür Yük Hücresi |
|---|---|
| Malzeme | alaşım Alüminyum |
| Özellik | yüksek hassasiyet |
| stil | Paralel Işın tipi |
| Kapasite | 3kg,5kg,10kg |
| Yük Hücresi Tipi | Tek nokta tipi |
|---|---|
| Kapasite | 3-80kg |
| Doğruluk | C3 |
| Duyarlılık | 1mv veya 2mv |
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |