| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| sinyal | analog |
| Theroy | Gerginlik ölçümü |
| Su Koruması | IP67 |
| Çıktı | 3mv/v |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| sinyal | 1.0mv/v |
| Ölçüm aralığı | 10kN |
| Kablo uzunluğu | 3-6 metre |
| Koruma | IP65-66 |
| Malzeme | Alaşımlı Alüminyum veya Alaşımlı Çelik |
|---|---|
| Kullanım | tartı |
| işaret | 2mV / h |
| Kablo | 2-6 metre |
| Su koruma | IP67 |
| Ürün adı | Mikro Yük Hücreleri |
|---|---|
| Kapasite | 100-300g |
| Malzeme | alaşım Alüminyum |
| Sıcaklık aralığı | -10℃~40℃ |
| Ambalaj bilgileri | Kutu başına 1 adet, Karton başına 200 adet |
| Ürün adı | Kesme Kirişli Tip Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Model numarası | SD-08 |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Paslanmaz Çelik |
| Ambalaj bilgileri | Kutu başına 1 adet, karton başına 20 adet |
| kablo boyutu | φ5,4x3000mm |
|---|---|
| Ağırlık | 0.5kg |
| Tarzı | S Kiriş |
| Su Koruması | IP67 |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
| Çıkış | 2 mV/V |
|---|---|
| Duyarlılık | 2,0±10%mV/V |
| Su Koruması | IP67 |
| Ürün Adı | S Işın Yük Hücresi |
| maksimum uyarma | 15V |
| Yük Hücresi Tipi | Gerinim Ölçer Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 10t-50t |
| Model | CR-05 |
| Uygulama | Endüstriyel Tartım |
| Özellik | Yüksek doğruluk |
| Kapasite | 10T-100T |
|---|---|
| Dereceyi savun | IP67 |
| Uygulama | Tartım Endüstriyel, gerilim ve sıkıştırma kuvveti ölçümü |
| Model | CL-03 |
| malzemeler | Alaşımlı çelik |
| Kapasite | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
|---|---|
| kablo boyutu | φ5,4x3000mm |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -65°F ila 250°F |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik/Alaşımlı Çelik |
| Tarzı | S Kiriş |