| Ürün adı | Gerinim Ölçerli Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 100kg 200kg 300kg 500kg |
| Model numarası | SD-08 |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Paslanmaz Çelik |
| Doğruluk sınıfı | C3 |
| Doğruluk | %0,02 |
|---|---|
| Özellik | Güvenilir Performans |
| Çıkış direnci | 700Ω±5Ω |
| histerezis | ±%0,02FS, ±%0,03FS, ±%0,05FS |
| Yük Hücresi Tipi | Tek Kesme Kirişli Yük Hücresi |
| Anma Sıcaklık Aralığı | -10~+60 ℃ |
|---|---|
| Duyarlılık | 2,0±0,05mV/V |
| maksimum uyarım | 15V |
| Çıkış direnci | 700Ω±5Ω |
| Yük Hücresi Tipi | Tek Kesme Kirişli Yük Hücresi |
| Yük Hücresi Tipi | Gerinim Ölçer Yük Hücresi |
|---|---|
| Nominal Çıkış | 1,5±20%mV/V |
| Giriş impedansı | 350-700Ω |
| Kapsamlı hata | ≤±0,5% |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20~+80℃ |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
|---|---|
| Yük Hücresi Tipi | Gerinim Ölçer Yük Hücresi |
| Kapsamlı hata | ≤±0,5% |
| Nominal Çıkış | 1,5±20%mV/V |
| Giriş impedansı | 350-700Ω |
| Türü | Aksesuarlar |
|---|---|
| Koruma | IP68 |
| Uygulama | Yük hücresi |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 80°C |
| Ölçüm aralığı | 1 ila 20 ton |
| Duyarlılık | 2,0±0,05mV/V |
|---|---|
| Yük Hücresi Tipi | Tek Kesme Kirişli Yük Hücresi |
| ölçüm aralığı | 100kg-10t |
| Doğruluk | %0,02FS, %0,03FS, %0,05FS |
| Malzeme | Alaşımlı çelik / Paslanmaz çelik |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
|---|---|
| Bağlantı | M4/M3 Dişli Delik |
| Yük Hücresi Tipi | Gerinim Ölçer Yük Hücresi |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20~+80℃ |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Çıkış | 1mV |
|---|---|
| Kullanımı | Tartı cihazı |
| Teori | Gerinim Ölçerli Yük Hücresi |
| Ürün Adı | Mikro yük hücresi |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Ürün adı | Yüksek Kapasiteli Yük Hücresi |
|---|---|
| Su Koruması | IP67 |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Kapasite | 10t,20t.30t,40t |
| Çıkış sinyali | 2mv/v |