| Histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanım | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| Ürün adı | Minyatür Yük Hücresi |
|---|---|
| Malzeme | alaşım Alüminyum |
| Özellik | yüksek hassasiyet |
| stil | Paralel Işın tipi |
| Ambalaj bilgileri | CTN başına 300 ADET |
| Doğruluk | C3 |
|---|---|
| Malzeme | alaşım çelik |
| Stil | Konuştu tipi |
| Özelliği | Yüksek Hassasiyetli, Yağ geçirmez, Su geçirmez IP66 |
| Kullanım | Taşıt Kantarı, Tartı Cihazı |
| Ürün adı | Minyatür Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 100-3000G |
| Malzeme | alaşım Alüminyum |
| Özellik | yüksek hassasiyet |
| Ambalaj bilgileri | Karton başına 300 adet |
| Ürün adı | Yük Hücresi Bağlantı Kutusu |
|---|---|
| Modeli | JP-02 |
| Özelliği | 5 delik, 4 chennals |
| Tasarım | Kolay montaj ve daha kararlı |
| Ambalaj bilgileri | 20 adet / kutu |
| Ürün adı | Minyatür Yük Hücresi |
|---|---|
| Malzeme | alaşım Alüminyum |
| Özellik | yüksek hassasiyet |
| stil | Paralel Işın tipi |
| Kapasite | 3kg,5kg,10kg |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Malzeme | Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
|---|---|
| Özellik | Mikro Basınç Algılayıcı |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenol Aldehit/ Polyimid/ Epoksi |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+80°C, |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C+80°C |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| Yük Hücresi Tipi | Tek nokta tipi |
|---|---|
| Kapasite | 3-80kg |
| Doğruluk | C3 |
| Duyarlılık | 1mv veya 2mv |
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |