| Feature | Micro Pressure Sensor |
|---|---|
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Usage | Load Cell Sensor And Tension Measuring |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Working Temperature | -20~+80℃, |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Usage | Load Cell Sensor And Tension Measuring |
|---|---|
| Model | HA Series |
| Working Temperature | -20~+80℃, |
| Carrier Material | Phenolic Aldehyde/ Polyimide/ Epoxy |
| Service | Customized |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük hücresi, gerinim ölçer tartı sensörü, basınç sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| Maksimum Kapasite | 20.000kg |
|---|---|
| Modeli | TS-07 |
| Bölüm | 5 kg |
| Su Koruması | IP67 |
| Ped Boyutu | 500*400*30mm| 700*430*30mm| 800*430*39mm |