| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
|---|---|
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10 ℃ -50 ℃ |
| Sıfırda Sıcaklık Etkisi | ≤0,02%FS/10℃ |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük hücresi, gerinim ölçer tartı sensörü, basınç sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| Teori | Gerinim ölçer |
|---|---|
| menşei ülke | Çin |
| Doğruluk | 0.01mm |
| Uygulama | Ücret İstasyonu |
| Boyut | 12 inç |
| Uygulama | Ücret İstasyonu |
|---|---|
| menşei ülke | Çin |
| Ağırlık Kapasitesi | 500kg |
| Kalibrasyon | Fabrika Kalibrasyonu |
| darbeye dayanıklı | - Evet. |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Ambalaj bilgileri | Kutu başına 1 adet, Karton başına 20 adet |
|---|---|
| Teslim süresi | 15-25 GÜN |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 2000 Adet / ay |
| Menşe yeri | Çin |