| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Uygulama | Kişisel Ölçek |
| Çıkış sinyali | 1mv/v |
| Yük Hücresi Tipi | gerinim ölçer yük hücresi |
| Kapasite | 40kg, 50kg |
| Çıkış | 1dk |
|---|---|
| Kullanım | Tartı Cihazı, tıbbi cihaz, mutfak terazisi, mücevher terazisi |
| Teori | Gerinim Ölçer Yük Hücresi |
| Ürün adı | Mikro Yük Hücresi |
| Malzeme | Alaşımlı Alüminyum |
| Ürün adı | Çift Uçlu Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 50klb-150kb |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik yapı, nikel kaplama |
| Özellik | Yüksek doğruluk |
| Ambalaj bilgileri | Paket başına 1 adet |
| Ürün adı | Kesme Kirişli Yük Hücresi |
|---|---|
| Malzeme | Alaşımlı Çelik, nikel kaplama |
| Avantaj | yağ geçirmez, su geçirmez ve korozyon önleyici |
| Özellik | Güvenilir performans |
| Ürün adı | S Tipi Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 1t-20t |
| Çıkış sinyali | 3mV |
| Özelliği | Z şekli Yük Hücresi, Anti aşırı yük |
| Duyarlık | C2 |
| Ürün adı | Minyatür Yük Hücresi |
|---|---|
| Özellik | Düşük kapasite |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Kapasite | 10-50kg |
| Ambalaj bilgileri | Karton başına 500 adet |
| Ürün Adı | Çift Kesme Kirişli Yük Hücresi |
|---|---|
| Malzeme | Nikel kaplamalı alaşımlı çelik |
| Avantaj | yağa dayanıklı, su geçirmez ve korozyon önleyici |
| Özellik | Güvenilir Performans |
| Kapasite | 500kg,1t,2t |
| Malzeme | Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
|---|---|
| Hizmet | Geleneksel |
| sürünme | ±%0,05 Tam Ölçek |
| silikon | 4.7×0.22×0.02 |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+80°C, |
| Output | 1mv |
|---|---|
| Usage | Weighing Device |
| Theory | Strain Gauge Load Cell |
| Product name | Micro Load Cell |
| Material | Alloy Aluminum |
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
|---|---|
| Türü | S -Beam |
| Kullanım | Vinç Kantarı |
| Su koruma | IP67 |
| Doğruluk | C3 |