| Kullanımı | Vinç kantarı |
|---|---|
| Çıkış Üzerindeki Termal Etkiler | ±%0,001 Tam Ölçek/°F |
| Duyarlılık | 2,0±10%mV/V |
| Kapasite | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| Çıkış | 2 mV/V |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| sinyal | 1.0mv/v |
| Ölçüm aralığı | 10kN |
| Kablo uzunluğu | 3-6 metre |
| Koruma | IP65-66 |
| kablo boyutu | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
| kablo boyutu | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Sinyal | 1,0mV/V |
| Ölçüm aralığı | 10KN |
| Kablo Uzunluğu | 3-6 metre |
| Koruma | IP65-66 |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Sinyal | 1,0mV/V |
| Ölçüm aralığı | 10KN |
| Kablo Uzunluğu | 3-6 metre |
| Koruma | IP65-66 |
| Malzeme | çelik |
|---|---|
| Max kapasite | 200T |
| Yük hücresi tipi | Köprü Yük Hücresi veya Sütun Yük Hücresi |
| Maksimum boyutu | 3.2x24 metre |
| Görüntüleme | Ağırlık Göstergesi LED'i |
| Service | Customized |
|---|---|
| Carrier Material | Phenolic Aldehyde/ Polyimide/ Epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Model | HA Series |
| Ürün adı | Endüstriyel Zemin Tartım Kantarları |
|---|---|
| Modeli | BG-01 |
| Güç kaynağı | AC / DC adaptörü ve Şarj edilebilir pil |
| Kapasite | 100kg, 150kg, 200kg, 300kg, 600kg |
| Teslim süresi | 15 gün |