| nakliye | Deniz yoluyla |
|---|---|
| Plaka | pürüzsüz/ denetleyici |
| Yükseklik | bağlı |
| Kalınlığı | 10MM |
| Yüzey | Dama / pürüzsüz |
| Ölçü Birimleri | İnç/Milimetre |
|---|---|
| menşei ülke | Çin |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Teori | Gerinim ölçer |
| Garanti | 1 yıl |
| Teori | Gerinim ölçer |
|---|---|
| menşei ülke | Çin |
| Doğruluk | 0.01mm |
| Uygulama | Ücret İstasyonu |
| Boyut | 12 inç |
| Ölçü Birimleri | İnç/Milimetre |
|---|---|
| menşei ülke | Çin |
| Su geçirmez | - Evet. |
| Teori | Gerinim ölçer |
| Garanti | 1 yıl |
| Teori | Yük hücresi |
|---|---|
| Özellikleri | Taşınabilir Ağırlık Çubuğu |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya DC 12V |
| Gösterge Türü | Kablosuz 2.4G |
| Ölçüm aralığı | Ped Başına 10t,20t |
| Kapasite | 10-15T |
|---|---|
| Doğruluk | % 2-5 |
| Malzeme | çelik |
| Teorisi | Gerinim ölçer |
| Test hızı | 0-60km / h |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya DC 12V |
|---|---|
| Uygulama | Araç Aksı Tartımı |
| Veri Depolama Kapasitesi | 100, 000 Kayıtlar |
| tartım hızı | 3-20km/saat |
| Ölçüm aralığı | Ped Başına 10t,20t |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya DC 12V |
|---|---|
| Uygulama | Araç Aksı Tartımı |
| Veri Depolama Kapasitesi | 100, 000 Kayıtlar |
| tartım hızı | 3-20km/saat |
| Ölçüm aralığı | Ped Başına 10t,20t |
| Malzeme | çelik |
|---|---|
| Max kapasite | 200T |
| Yük hücresi tipi | Köprü Yük Hücresi veya Sütun Yük Hücresi |
| Maksimum boyutu | 3.2x24 metre |
| Görüntüleme | Ağırlık Göstergesi LED'i |