Model:ZNJ-103
Özellikler:
1. Doğru, kararlı ve geniş ölçüm aralığına sahip devre ile entegre edilmiş direnç gerinim ölçer uygular.
2. Orta kapasiteli statik ölçüm, kurulumu kolay.
3. Bir ucu anahtarlı (veya harici kare anahtarlı) bağlantı, diğer ucu flanşlı bağlantı.
Uygulama:
Boyut: mm
![]()
Özellikler:
| Parametreler | Özellikler |
| Kapasite | 0~20,50,100,200,300,500,1000Nm |
| Nominal Çıkış | 1.5+10% mV/V |
| Sıfır Dengesi | ±1%FS |
| Doğrusal Olmama | +0.1-0.3%FS |
| Histerezis | ±0.05%F.S |
| Tekrarlanabilirlik | 0.05%F.S |
| Sürünme | 0.03%F.S/30dk |
| Çıkış Üzerindeki Sıcaklık Etkisi | 0.03%F.S/10℃ |
| Sıfır Üzerindeki Sıcaklık Etkisi | 0.03%FS/10℃ |
| Giriş empedansı | 350/750±10Ω |
| Çıkış empedansı | 350/700±50Ω |
| Yanıt Frekansı | 100μS |
| Yalıtım | ≥5000MΩ/100V |
| Önerilen Uyarım | 10V(DC) |
| Telafi Edilmiş Sıcaklık Aralığı | -10 ~ 60℃ |
| Çalışma Sıcaklık Aralığı | -20 ~ 65℃ |
| Güvenli Aşırı Yük | 150%F.S |
| Nihai Aşırı Yük | 200%F.S |
| Kablo Boyutu | φ5.2 x 3 m |
| Kablo Renk Kodu | Giriş Kırmızı (+), Siyah (-) Çıkış Yeşil (+), beyaz (-) |
| Malzeme | Paslanmaz çelik/Alaşımlı çelik |