| Malzeme | Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
|---|---|
| Hizmet | Geleneksel |
| sürünme | ±%0,05 Tam Ölçek |
| silikon | 4.7×0.22×0.02 |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+80°C, |
| Malzeme | alaşım Alüminyum |
|---|---|
| Tip | Minyatür Paralel |
| İlgili Yük | 1-50kg |
| Su Koruması | IP65 |
| kullanım | Tartı |
| Ürün adı | Mini Yük Hücresi |
|---|---|
| Malzeme | Alaşım Alüminyum veya alaşımlı çelik |
| Kablo uzunluğu | 220-660mm |
| Sıcaklık aralığı | -20~+55℃ |
| teori | Direnç Sensörü |
| Ürün adı | Minyatür Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 100-3000G |
| Malzeme | alaşım Alüminyum |
| Özellik | yüksek hassasiyet |
| Ambalaj bilgileri | Karton başına 300 adet |
| Kesinlik | %0,02-0,2 |
|---|---|
| Kapasite | 1-50kg |
| sürünme | ≤%0,02FS/30dk |
| uyarma gerilimi | 5-10V |
| histerezis | ≤%0,02FS |
| Histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanım | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| Ürün adı | Küçük Yük Hücresi |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 1kg,2kg,3kg |
| kullanım | Basınç sensörü |
| Model numarası | SL-09 |
| Ambalaj bilgileri | Kutu başına 100 adet |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Malzeme | Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
|---|---|
| Özellik | Mikro Basınç Algılayıcı |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenol Aldehit/ Polyimid/ Epoksi |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+80°C, |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C+80°C |