| Ürün adı | Yük Hücresi Aksesuarları |
|---|---|
| Nominal değer | 1mg - 20kg |
| Duyarlılık | 0,07-,005 |
| Malzeme | Stianless Çelik |
| Teslim süresi | 15-20 gün |
| kablo boyutu | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
| kablo boyutu | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Insulation Resistance | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Özel | Kabul edilebilir. |
|---|---|
| Giriş Direnci | 400±10Ω |
| Kullanımı | Ağırlık Ölçüm Dönüştürücüsü |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Montaj | M3 Döşeli delik |
|---|---|
| Çıkış direnci | 350±10Ω |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Kapsamlı hata | ≤±0,5% |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ℃ -60 ℃ |
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ℃ -60 ℃ |
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
| Model | SPA-01 |
|---|---|
| Kablo özellikleri | φ5 |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| kablo | φ5, 2m |
| Doğruluk | %0,02 FS |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
|---|---|
| doğrusallık | %0,2 FS |
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| histerezis | ≤0,02%F.S. |