| Malzeme | Alaşımlı Alüminyum veya Alaşımlı Çelik |
|---|---|
| Kullanım | tartı |
| işaret | 2mV / h |
| Kablo | 2-6 metre |
| Su koruma | IP67 |
| Yük Hücresi Tipi | Tek nokta tipi |
|---|---|
| Kapasite | 3-80kg |
| Doğruluk | C3 |
| Duyarlılık | 1mv veya 2mv |
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
| Montaj | M3 Döşeli delik |
|---|---|
| Çıkış direnci | 350±10Ω |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Malzeme | AL alaşımı |
| Kapsamlı hata | ≤±0,5% |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Linearity | 0.2 %FS |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
|---|---|
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10 ℃ -50 ℃ |
| Sıfırda Sıcaklık Etkisi | ≤0,02%FS/10℃ |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Aralık | 10kgf 20kgf 50kgf 70kgf |
|---|---|
| Çapraz | 20mm |
| Nominal Çıkış | 1,5±20%mV/V |
| Montaj | M3 Döşeli delik |
| Uygulama | Elektronik Tartım Ekipmanları |
| Çıktı | 1mV |
|---|---|
| Kullanım | Tartı cihazı |
| Teori | Gerinim Ölçerli Yük Hücresi |
| Ürün adı | Mikro yük hücresi |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Working Temperature | -20~+80℃, |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |