| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük hücresi, gerinim ölçer tartı sensörü, basınç sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
|---|---|
| Teorisi | Yük Hücresi Teknolojisi |
| Doğruluk | % 0.5 dinamik ağırlık |
| Kablo uzunluğu | 5-15 metre |
| Çıkış sinyali | 1mV-2mV |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Mounting Type | Screw Mount |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Histerezis | ±% 0.05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanım | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| Histerezis | ±% 0.05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanım | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |