| Doğruluk | C3 |
|---|---|
| Kapasite | 100kg-10,000kg |
| Stil | S ışın |
| işaret | 2mv veya 3mv |
| Su koruma | IP67 |
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
|---|---|
| Çıkış | 2mV / h |
| Kablo uzunluğu | 2-3 metre |
| Uygulama | Tezgah Ölçeği |
| Su koruma | IP65 |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| sinyal | 1.0mv/v |
| Ölçüm aralığı | 10kN |
| Kablo uzunluğu | 3-6 metre |
| Koruma | IP65-66 |
| Malzeme | Alaşımlı Alüminyum veya Alaşımlı Çelik |
|---|---|
| Kullanım | tartı |
| işaret | 2mV / h |
| Kablo | 2-6 metre |
| Su koruma | IP67 |
| Kapasite | 50-200kg |
|---|---|
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
| Duyarlılık | 2mV / h |
| Yük Hücresi Tipi | Tek nokta tipi |
| Doğruluk | C2 |
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
|---|---|
| Kapasite | 100-1000kg |
| Doğruluk | C2 / C3 |
| Kablo uzunluğu | 2-5 metre |
| Uygulama | tartı |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Sinyal | 1,0mV/V |
| Ölçüm aralığı | 10KN |
| Kablo Uzunluğu | 3-6 metre |
| Koruma | IP65-66 |
| Duyarlık | C3 |
|---|---|
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
| Duyarlılık | 2mV / h |
| Aşırı Yük Güvenliği | % 120 |
| Max kapasite | 120KG |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Sinyal | 1,0mV/V |
| Ölçüm aralığı | 10KN |
| Kablo Uzunluğu | 3-6 metre |
| Koruma | IP65-66 |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Doğruluk | III sınıf |
| Görüntüleme | 6-bit Ekran: 0.8 inç LED |
| Ağırlık birimi | kg / lb |
| Harici AC adaptörü | 100-240Vac, 50 / 60Hz |