| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Görüntüleme | 6 basamaklı 30.5mm kırmızı LED |
| Kullanım | Taşıt Kantarı, Köprü Tartılır |
| Tartım Ünitesi | KG, TON |
| arabirim | RS232C |
| Malzeme | plastik ev |
|---|---|
| Görüntülemek | Büyük LCD |
| Maksimum Bölüm | 3000 |
| Yük hücresi iletişimi | 1-4 adet 350 Ohm Yük Hücresi |
| çalışma sıcaklığı | -10 °C~40 °C |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Görüntüleme | büyük LCD |
| Max Division | 3000 |
| Yük hücresi iletişim | 1-4 adet 350 Ohm Yük Hücresi |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ° C ~ 40 ° C |
| Ürün adı | Kesme Kirişli Tip Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 30kg, 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Model numarası | SD-08 |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Paslanmaz Çelik |
| Ambalaj bilgileri | Kutu başına 1 adet, karton başına 20 adet |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Görüntüleme | LED |
| Uygulama | platformu ölçek |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ℃ - 40 ℃ |
| Teslim süresi | 15 gün |
| Ürün Adı | Endüstriyel Zemin Ölçeği |
|---|---|
| Hassasiyet Sınıfı | III |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ~+ 40 ° C |
| Maksimum kapak | 0.5T/1T/2T/3T/5T/8T/10T |
| Ambalaj bilgileri | Karton Başına 1 adet |
| Ürün Adı | Endüstriyel Zemin Ölçeği |
|---|---|
| Hassasiyet Sınıfı | III |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ~+ 40 ° C |
| Maksimum kapak | 0.5T/1T/2T/3T/5T/8T/10T |
| Ambalaj bilgileri | Karton Başına 1 adet |
| Ürün Adı | Endüstriyel Zemin Ölçeği |
|---|---|
| Hassasiyet Sınıfı | III |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ~+ 40 ° C |
| Maksimum kapak | 0.5T/1T/2T/3T/5T/8T/10T |
| Ambalaj bilgileri | Karton Başına 1 adet |
| Ürün Adı | Endüstriyel Zemin Ölçeği |
|---|---|
| Hassasiyet Sınıfı | III |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ~+ 40 ° C |
| Maksimum kapak | 0.5T/1T/2T/3T/5T/8T/10T |
| Ambalaj bilgileri | Karton Başına 1 adet |