| Model | BF-BA Series |
|---|---|
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Service | Custom |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Usage | Load Cell Sensor |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanım | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| Certifications | NTEP, OIML |
|---|---|
| Theroy | Load Cell |
| Static Accuracy | ±0.1% |
| Division | 5kg |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Malzeme | Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
|---|---|
| Özellik | Mikro Basınç Algılayıcı |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenol Aldehit/ Polyimid/ Epoksi |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+80°C, |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C+80°C |
| Su Koruması | IP67 |
|---|---|
| Giriş impedansı | 650/350±5Ω |
| Duyarlılık | 2,0±10%mV/V |
| maksimum uyarma | 15V |
| Çıkış Üzerindeki Termal Etkiler | ±%0,001 Tam Ölçek/°F |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
|---|---|
| Çıkış Üzerindeki Termal Etkiler | ±%0,001 Tam Ölçek/°F |
| Duyarlılık | 2,0±10%mV/V |
| Kapasite | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| Çıkış | 2 mV/V |
| kablo boyutu | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
| kablo boyutu | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Kullanımı | Vinç kantarı |