| Türü | Kesme Kirişi |
|---|---|
| histerezis | ±%0,02FS, ±%0,03FS, ±%0,05FS |
| Yalıtım direnci | ≥5000MΩ |
| Doğruluk | %0,02FS, %0,03FS, %0,05FS |
| Çıkış direnci | 700Ω±5Ω |
| Aralık | 10kgf 20kgf 50kgf 70kgf |
|---|---|
| Çapraz | 20mm |
| Nominal Çıkış | 1,5±20%mV/V |
| Montaj | M3 Döşeli delik |
| Uygulama | Elektronik Tartım Ekipmanları |
| Montaj | M3 Döşeli delik |
|---|---|
| Çıkış direnci | 350±10Ω |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Kapsamlı hata | ≤±0,5% |
| malzemeler | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Doğrusal olmama | ≤±0,02% FS |
| Önerilen uyarma | 10V |
| Dereceyi savun | IP67 |
| Uygulama | Endüstriyel Tartım |
| uyarma gerilimi | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Özellik | Yüksek doğruluk |
| Çıkış sinyali | Analog (mV/V), Dijital (RS485, CAN) |
| Kablo Uzunluğu | 10-15 metre |
| Ölçüm aralığı | 1-50T |
| Montaj | M3 Döşeli delik |
|---|---|
| Çıkış direnci | 350±10Ω |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Malzeme | AL alaşımı |
| Kapsamlı hata | ≤±0,5% |
| Kablo özellikleri | φ5.5 |
|---|---|
| sıcaklık | -20-60°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Kablo özellikleri | φ5.5 |
|---|---|
| sıcaklık | -20-60°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Kablo Spesifikasyonu | φ5.5 |
|---|---|
| Sıcaklık | -20-60 ° C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |