| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Insulation Resistance | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Özel | Kabul edilebilir. |
|---|---|
| Giriş Direnci | 400±10Ω |
| Kullanımı | Ağırlık Ölçüm Dönüştürücüsü |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Kablo özellikleri | φ5.5 |
|---|---|
| sıcaklık | -20-60°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ℃ -60 ℃ |
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ℃ -60 ℃ |
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
| Dereceyi savun | IP67 |
|---|---|
| Kapasite | 1T-70T |
| Uygulama | Endüstriyel Tartım |
| Model | PR-01 |
| Doğrusal olmama | ≤±0,02% FS |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
|---|---|
| doğrusallık | %0,2 FS |
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| histerezis | ≤0,02%F.S. |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Yalıtım direnci | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10 ℃ -50 ℃ |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
|---|---|
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10 ℃ -50 ℃ |
| Sıfırda Sıcaklık Etkisi | ≤0,02%FS/10℃ |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Feature | High Accuracy, Good Stability |
|---|---|
| Accuracy | ±0.5% Of Full Scale |
| Safety Overload | 150% |
| Process Connection | 1/4 |
| Working Temperature | -10~+ 80°C |