| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Montaj | M3 Döşeli delik |
|---|---|
| Çıkış direnci | 350±10Ω |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Malzeme | AL alaşımı |
| Kapsamlı hata | ≤±0,5% |
| Yalıtım direnci | ≥5000 M Ω(100VDC) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10 ℃ -60 ℃ |
| Montaj türü | Vida Bağlantısı |
| Doğrusallık | %0,2 FS |
| Özellikler | Yüksek hassasiyet iyi performans |
| Ambalaj bilgileri | Kutu başına 1 adet, karton başına 20 adet |
|---|---|
| Teslim süresi | 15-25 Gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union |
| Yetenek temini | ayda 2000 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Histerezis | ±% 0.05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanım | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ℃ -60 ℃ |
|---|---|
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10 ℃ -50 ℃ |
| Yalıtım direnci | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Gerilme Gage Tipi | Tek eleman |
|---|---|
| Malzeme | Folyo Gerinim Gage |
| Kullanım | yük hücresi |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~ 80 ℃, |
| Direnç | 120-1000 Ohm |
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
|---|---|
| Kapasite | 10t-20t |
| Teorisi | yük hücresi |
| Doğruluk | % 1-% 5 |
| Su koruma | IP67 |