| Maksimum Kapasite | 20.000kg |
|---|---|
| Modeli | TS-07 |
| Bölüm | 5 kg |
| Su Koruması | IP67 |
| Ped Boyutu | 500*400*30mm| 700*430*30mm| 800*430*39mm |
| Teori | Yük hücresi |
|---|---|
| Özellikleri | Taşınabilir Ağırlık Çubuğu |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya DC 12V |
| Gösterge Türü | Kablosuz 2.4G |
| Ölçüm aralığı | Ped Başına 10t,20t |
| doğrusallık | %0,2 FS |
|---|---|
| güvenli aşırı yük | %150 FS |
| Türü | Tek Nokta Yük Hücresi |
| Çapraz | 50 mm |
| Liman | NINGBO |
| Malzeme | alaşım çelik |
|---|---|
| Kapasite | 10 ila 100 ton |
| Platform boyutu | Maksimum 3.4x24 metre |
| Yük Hücresi Tipi | Sıkıştırma veya çift kesme kirişi Yük Hücresi |
| Gösterge | Yazıcı ile LED ekran |
| Ürün adı | Membran rozet tipi gerinim ölçer |
|---|---|
| Modeli | KA Serisi Tam Köprü |
| Kullanım | Basınç çevirici |
| Rezistans | 350,1000,1500,1650 Ohm |
| Başvuru | Basınç sensörü, tork sensörü, yük hücresi |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Insulation Resistance | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Mounting Type | Screw Mount |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Overpressure | 2 Times Of Full Scale |
| Load Cell | Strain Gauge |
| Theory | Strain Gage |
| Wetted Parts Material | Stainless Steel |