| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya DC 12V |
|---|---|
| Uygulama | Araç Aksı Tartımı, kamyon kantarı, Hareket Halinde Tartım |
| Veri Depolama Kapasitesi | 100, 000 Kayıtlar |
| tartım hızı | 3-20km/saat |
| Ölçüm aralığı | Ped Başına 10t,20t |
| Kapasite | 10-20t |
|---|---|
| Görüntüleme | LCD |
| Su koruma | IP65 |
| Uygulama | Kamyon Tartımı |
| Bölümü | 5kg |
| Kapasite | 10-20T |
|---|---|
| Görüntülemek | LCD |
| Su Koruması | IP65 |
| Başvuru | Kamyon Tartımı |
| Bölüm | 5 kg |