| sıcaklık | -20-60°C |
|---|---|
| Doğruluk | %0,02 FS |
| Giriş Direnci | 400±10Ω |
| Kablo Uzunluğu | 2-3 metre |
| Model | SPA-01 |
| Duyarlılık | 2,0±0,2 mV/V |
|---|---|
| Giriş Direnci | 400±10Ω |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Kullanımı | Ağırlık Ölçüm Dönüştürücüsü |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Linearity | 0.2 %FS |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Duyarlık | C3 |
|---|---|
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
| Duyarlılık | 2mV / h |
| Aşırı Yük Güvenliği | % 120 |
| Max kapasite | 120KG |
| Yük Hücresi Tipi | Tek nokta tipi |
|---|---|
| Kapasite | 3-80kg |
| Doğruluk | C3 |
| Duyarlılık | 1mv veya 2mv |
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
| Feature | High Accuracy, Good Stability |
|---|---|
| Accuracy | ±0.5% Of Full Scale |
| Safety Overload | 150% |
| Process Connection | 1/4 |
| Working Temperature | -10~+ 80°C |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
|---|---|
| Kapasite | 3-120kg |
| Kesinlik | C3 |
| Kablo uzunluğu | 40-100cm |
| Teslim süresi | 10 gün |
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
|---|---|
| Kapasite | 0.5-50kg |
| Kablo uzunluğu | 20-100cm |
| Su koruma | IP68 |
| Doğruluk | C3 |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Theory | Strain Gage |
| Accuracy | ±0.5% Of Full Scale |
| Measurement Range | 0-1000 Psi |
| Safety Overload | 150% |
| Yüzey | Dama / pürüzsüz |
|---|---|
| Kalınlığı | 10MM |
| Güç kaynağı | AC 220V/50HZ |
| İhtiyaçları | Kamyon ve taşıtlar için tartım |
| Uzunluk | OEM |