| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel tartı |
| Kapasite | 500-5000kg |
| Gösterge | LED veya LCD |
| Max Boyut | 2x3 Metre |
| Ürün Adı | Endüstriyel Zemin Ölçeği |
|---|---|
| Hassasiyet Sınıfı | III |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ~+ 40 ° C |
| Maksimum kapak | 0.5T/1T/2T/3T/5T/8T/10T |
| Özellik | Büyük LCD ile uzaktan gösterge |
| Teori | Yük hücresi |
|---|---|
| Özellikleri | Taşınabilir Ağırlık Çubuğu |
| Güç kaynağı | AC 220V/50Hz veya DC 12V |
| Gösterge Türü | Kablosuz 2.4G |
| Ölçüm aralığı | Ped Başına 10t,20t |
| Maksimum Kapasite | 20.000kg |
|---|---|
| Modeli | TS-07 |
| Bölüm | 5 kg |
| Su Koruması | IP67 |
| Ped Boyutu | 500*400*30mm| 700*430*30mm| 800*430*39mm |
| Malzeme | alaşım çelik |
|---|---|
| yük hücresi | Tek Shear Beam Yük Hücresi |
| Kapasite | 100kg ila 5t |
| Doğruluk | % 0.2 |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ~ +40 ° C |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Compensated Temperature | -10℃-50℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ℃ -60 ℃ |
|---|---|
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10 ℃ -50 ℃ |
| Yalıtım direnci | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Service | Customized |
|---|---|
| Carrier Material | Phenolic Aldehyde/ Polyimide/ Epoxy |
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Model | HA Series |
| Material | Steel Or Alloy Aluminum |
|---|---|
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
| Dimensions | 5 Mm X 5 Mm |
| Working Temperature | -20~+80℃, |