| Türü | Aksesuarlar |
|---|---|
| Koruma | IP68 |
| Uygulama | Yük hücresi |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 80°C |
| Ölçüm aralığı | 1 ila 20 ton |
| Çıkış | 2 mV/V |
|---|---|
| Duyarlılık | 2,0±10%mV/V |
| Su Koruması | IP67 |
| Ürün Adı | S Işın Yük Hücresi |
| maksimum uyarma | 15V |
| Malzeme | Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
|---|---|
| Hizmet | Geleneksel |
| sürünme | ±%0,05 Tam Ölçek |
| silikon | 4.7×0.22×0.02 |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+80°C, |
| Anma Sıcaklık Aralığı | -10~+60 ℃ |
|---|---|
| Duyarlılık | 2,0±0,05mV/V |
| maksimum uyarım | 15V |
| Çıkış direnci | 700Ω±5Ω |
| Yük Hücresi Tipi | Tek Kesme Kirişli Yük Hücresi |
| Duyarlılık | 2,0±0,05mV/V |
|---|---|
| Yük Hücresi Tipi | Tek Kesme Kirişli Yük Hücresi |
| ölçüm aralığı | 100kg-10t |
| Doğruluk | %0,02FS, %0,03FS, %0,05FS |
| Malzeme | Alaşımlı çelik / Paslanmaz çelik |
| kablo boyutu | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
| Model | BF-BA Series |
|---|---|
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Service | Custom |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Usage | Load Cell Sensor |
| Kapasite | 10T-100T |
|---|---|
| Dereceyi savun | IP67 |
| Uygulama | Tartım Endüstriyel, gerilim ve sıkıştırma kuvveti ölçümü |
| Model | CL-03 |
| malzemeler | Alaşımlı çelik |
| kablo boyutu | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |