| Türü | Kesme Kirişi |
|---|---|
| histerezis | ±%0,02FS, ±%0,03FS, ±%0,05FS |
| Yalıtım direnci | ≥5000MΩ |
| Doğruluk | %0,02FS, %0,03FS, %0,05FS |
| Çıkış direnci | 700Ω±5Ω |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Su Koruması | IP67 |
|---|---|
| Giriş impedansı | 650/350±5Ω |
| Duyarlılık | 2,0±10%mV/V |
| maksimum uyarma | 15V |
| Çıkış Üzerindeki Termal Etkiler | ±%0,001 Tam Ölçek/°F |
| Duyarlılık | 2,0±0,2 mV/V |
|---|---|
| Giriş Direnci | 400±10Ω |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Kullanımı | Ağırlık Ölçüm Dönüştürücüsü |
| malzemeler | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Doğrusal olmama | ≤±0,02% FS |
| Önerilen uyarma | 10V |
| Dereceyi savun | IP67 |
| Uygulama | Endüstriyel Tartım |
| uyarma gerilimi | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Özellik | Yüksek doğruluk |
| Çıkış sinyali | Analog (mV/V), Dijital (RS485, CAN) |
| Kablo Uzunluğu | 10-15 metre |
| Ölçüm aralığı | 1-50T |
| Dereceyi savun | IP67 |
|---|---|
| Kapasite | 10T-100T |
| Uygulama | Endüstriyel Tartım |
| Model | CR-03 |
| Doğrusal olmama | ≤±0,02% FS |
| Duyarlılık | 2,0±0,05mV/V |
|---|---|
| Anma Sıcaklık Aralığı | -10~+60 ℃ |
| Çıkış direnci | 700Ω±5Ω |
| maksimum uyarım | 15V |
| Özellik | Güvenilir Performans |
| malzemeler | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Doğrusal olmama | ≤±0,02% FS |
| Önerilen uyarma | 10V |
| Dereceyi savun | IP67 |
| Uygulama | Endüstriyel Tartım |
| uyarma gerilimi | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Özellik | Yüksek doğruluk |
| Çıkış sinyali | Analog (mV/V), Dijital (RS485, CAN) |
| Kablo Uzunluğu | 10-15 metre |
| Ölçüm aralığı | 1-50T |