| Kablo özellikleri | φ5 |
|---|---|
| kablo | φ5, 2m |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Model | SPA-05 |
| uyarma gerilimi | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Özellik | Yüksek doğruluk |
| Çıkış sinyali | Analog (mV/V), Dijital (RS485, CAN) |
| Kablo Uzunluğu | 10-15 metre |
| Ölçüm aralığı | 1-50T |
| Duyarlılık | 2,0±0,05mV/V |
|---|---|
| Anma Sıcaklık Aralığı | -10~+60 ℃ |
| Çıkış direnci | 700Ω±5Ω |
| maksimum uyarım | 15V |
| Özellik | Güvenilir Performans |
| Montaj | M3 Döşeli delik |
|---|---|
| Çıkış direnci | 350±10Ω |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Kapsamlı hata | ≤±0,5% |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ℃ -60 ℃ |
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
| uyarma gerilimi | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| Özellik | Yüksek doğruluk |
| Çıkış sinyali | Analog (mV/V), Dijital (RS485, CAN) |
| Kablo Uzunluğu | 10-15 metre |
| Ölçüm aralığı | 1-50T |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Yalıtım direnci | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10 ℃ -50 ℃ |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
| Özel | Kabul edilebilir. |
|---|---|
| Giriş Direnci | 400±10Ω |
| Kullanımı | Ağırlık Ölçüm Dönüştürücüsü |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ℃ -60 ℃ |
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
|---|---|
| Çıkış Üzerindeki Termal Etkiler | ±%0,001 Tam Ölçek/°F |
| Duyarlılık | 2,0±10%mV/V |
| Kapasite | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| Çıkış | 2 mV/V |