| Kablo özellikleri | φ5.5 |
|---|---|
| sıcaklık | -20-60°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Housing Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Theory | Strain Gage |
| Accuracy | ±0.5% Of Full Scale |
| Measurement Range | 0-1000 Psi |
| Safety Overload | 150% |
| Kablo özellikleri | φ5.5 |
|---|---|
| sıcaklık | -20-60°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Dereceyi savun | IP67 |
|---|---|
| Kapasite | 1T-70T |
| Uygulama | Endüstriyel Tartım |
| Model | PR-01 |
| Doğrusal olmama | ≤±0,02% FS |
| Yüzey | Dama / pürüzsüz |
|---|---|
| Kalınlığı | 10MM |
| Güç kaynağı | AC 220V/50HZ |
| İhtiyaçları | Kamyon ve taşıtlar için tartım |
| Uzunluk | OEM |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Görüntüleme | 6 basamaklı 30.5mm kırmızı LED |
| Kullanım | Taşıt Kantarı, Köprü Tartılır |
| Tartım Ünitesi | KG, TON |
| arabirim | RS232C |
| İsim | tartı göstergesi |
|---|---|
| Kesinlik | 3. sınıf |
| Görüntülemek | 6 bit Ekran: 0,8 inç LED |
| Ağırlık birimi | kilo / kilo |
| Harici AC adaptörü | 100-240VAC 50/60Hz |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |