| Malzeme | alaşım çelik |
|---|---|
| Kapasite | 10-30t |
| Boyutu | 3.2x0.9 metre |
| Yük hücresi tipi | Kolon Yük Hücresi, OIML Sertifikası |
| Ağırlık göstergesi | LED, LCD |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Mounting Type | Screw Mount |
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Montaj | M3 Döşeli delik |
|---|---|
| Çıkış direnci | 350±10Ω |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Malzeme | AL alaşımı |
| Kapsamlı hata | ≤±0,5% |
| Yalıtım direnci | ≥5000 M Ω(100VDC) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -10 ℃ -60 ℃ |
| Montaj türü | Vida Bağlantısı |
| Doğrusallık | %0,2 FS |
| Özellikler | Yüksek hassasiyet iyi performans |
| Model | PT602 |
|---|---|
| Overpressure | 2 Times Of Full Scale |
| Power Supply | 10-30V DC |
| Feature | High Accuracy, Good Stability |
| Load Cell | Strain Gauge |
| Material | Steel Or Alloy Aluminum |
|---|---|
| Feature | Micro Pressure Sensor |
| Creep | ±0.05% Full Scale |
| Dimensions | 5 Mm X 5 Mm |
| Working Temperature | -20~+80℃, |
| Dereceyi savun | IP67 |
|---|---|
| Kapasite | 1T-70T |
| Uygulama | Tartım Endüstriyel ve Çekme Test Cihazları |
| Model | PR-01 |
| Doğrusal olmama | ≤±0,02% FS |
| Output Signal | 1mv,1,5mv |
|---|---|
| Model | TS-07 |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Static Precision | 0.1~0.5%F.S. |
| Division | 5kg |
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
|---|---|
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10 ℃ -50 ℃ |
| Sıfırda Sıcaklık Etkisi | ≤0,02%FS/10℃ |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Malzeme | Plastik |
|---|---|
| Doğruluk | III sınıf |
| Görüntüleme | 6-bit Ekran: 0.8 inç LED |
| Ağırlık birimi | kg / lb |
| Harici AC adaptörü | 100-240Vac, 50 / 60Hz |