| Histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanım | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| Kapasite | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
|---|---|
| kablo boyutu | φ5,4x3000mm |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -65°F ila 250°F |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik/Alaşımlı Çelik |
| Tarzı | S Kiriş |
| kablo boyutu | φ5,4x3000mm |
|---|---|
| Ağırlık | 0.5kg |
| Tarzı | S Kiriş |
| Su Koruması | IP67 |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
| Yük Hücresi Tipi | Gerinim Ölçer Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 10t-50t |
| Model | CR-05 |
| Uygulama | Endüstriyel Tartım |
| Özellik | Yüksek doğruluk |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
|---|---|
| Bağlantı | M4/M3 Dişli Delik |
| Yük Hücresi Tipi | Gerinim Ölçer Yük Hücresi |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20~+80℃ |
| Koruma sınıfı | IP65 |
| Yük Hücresi Tipi | Gerinim Ölçer Yük Hücresi |
|---|---|
| Nominal Çıkış | 1,5±20%mV/V |
| Giriş impedansı | 350-700Ω |
| Kapsamlı hata | ≤±0,5% |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20~+80℃ |
| Malzeme | Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
|---|---|
| Özellik | Mikro Basınç Algılayıcı |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenol Aldehit/ Polyimid/ Epoksi |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+80°C, |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C+80°C |
| Certifications | NTEP, OIML |
|---|---|
| Theroy | Load Cell |
| Static Accuracy | ±0.1% |
| Division | 5kg |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Ürün adı | Yük Hücresi Aksesuarları |
|---|---|
| Nominal değer | 1mg - 20kg |
| Duyarlılık | 0,07-,005 |
| Malzeme | Stianless Çelik |
| Teslim süresi | 15-20 gün |
| Ürün adı | Yük Hücresi Aksesuarları |
|---|---|
| Kapasite | 10kg, 20kg, 50kg, 100kg, 500kg, 1000kg |
| Malzeme | çelik |
| Sınıf | F1 İyi yüzey |
| Teslim süresi | 10 gün |