| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| Malzeme | Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
|---|---|
| Hizmet | Geleneksel |
| sürünme | ±%0,05 Tam Ölçek |
| silikon | 4.7×0.22×0.02 |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+80°C, |
| Output | 1mv |
|---|---|
| Usage | Weighing Device |
| Theory | Strain Gauge Load Cell |
| Product name | Micro Load Cell |
| Material | Alloy Aluminum |
| Ürün adı | Su Geçirmez Yük Hücreleri |
|---|---|
| Kapasite | 10t, 20t, 30t, 40t |
| Özellik | Yüksek doğruluk |
| Uygulama | Tartı Köprüsü, Kamyon Kantarı |
| Çıkış sinyali | 2mv/v |
| Malzeme | alaşım Alüminyum |
|---|---|
| Tip | Minyatür Paralel |
| İlgili Yük | 1-50kg |
| Su Koruması | IP65 |
| kullanım | Tartı |
| Ürün adı | çift uçlu kesme kirişi tipi yük hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 25klb-100kb |
| Özellik | Yüksek doğruluk |
| Uygulama | Tartı Köprüsü, Kamyon Kantarı, demiryolu tartımı |
| Ambalaj bilgileri | Paket başına 1 adet, karton başına 5 adet |
| Ürün adı | S Tipi Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 1t-20t |
| Çıkış sinyali | 3mV |
| Özelliği | Z şekli Yük Hücresi, Anti aşırı yük |
| Duyarlık | C2 |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 500-2000kg |
| Kesinlik | C3 |
| Koruma | IP67 |
| Kablo uzunluğu | 3-10 metre |
| Ürün adı | Gerinim Göstergesi Yük Hücresi |
|---|---|
| Özellik | Mikro basınç sensörü |
| Silikon | 4.7×0.22×0.02 |
| Yüzey boyutu | 7x4 |
| Ambalaj bilgileri | Kutu başına 1 adet, Karton başına 20 adet |
| Ürün adı | Kesme Kirişli Tip Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Model numarası | SD-08 |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Paslanmaz Çelik |
| Ambalaj bilgileri | Kutu başına 1 adet, karton başına 20 adet |