| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
|---|---|
| Yük Hücresi Tipi | Tek nokta tipi |
| Çıkış | 2mV / h |
| Su koruma | IP65 |
| Doğruluk standardı | OIML C3 |
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
|---|---|
| Çıkış | 2mV / h |
| Kablo uzunluğu | 2-3 metre |
| Uygulama | Tezgah Ölçeği |
| Su koruma | IP65 |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Kapasite | 500-20.000kg |
| Çıktı | 3mv/v |
| Kesinlik | C3 |
| Kablo uzunluğu | 3-10 metre |
| Su Koruması | IP67 |
|---|---|
| Giriş impedansı | 650/350±5Ω |
| Duyarlılık | 2,0±10%mV/V |
| maksimum uyarma | 15V |
| Çıkış Üzerindeki Termal Etkiler | ±%0,001 Tam Ölçek/°F |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
|---|---|
| doğrusallık | %0,2 FS |
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| histerezis | ≤0,02%F.S. |
| Static Accuracy | ±0.1% |
|---|---|
| Dynamic | ≤5km/h |
| Output Signal | 1mv,1,5mv |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Model | TS-07 |
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
|---|---|
| Kapasite | 100-1000kg |
| Doğruluk | C2 / C3 |
| Kablo uzunluğu | 2-5 metre |
| Uygulama | tartı |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
|---|---|
| Çıkış Üzerindeki Termal Etkiler | ±%0,001 Tam Ölçek/°F |
| Duyarlılık | 2,0±10%mV/V |
| Kapasite | 10, 20, 50, 100, 200, 500, 1000N |
| Çıkış | 2 mV/V |
| kablo boyutu | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Kullanımı | Vinç kantarı |
| kablo boyutu | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| Model | SS-02 |
| Malzeme | Alaşım Alüminyum |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Kullanımı | Vinç kantarı |