| Duyarlılık | 2,0±0,05mV/V |
|---|---|
| Anma Sıcaklık Aralığı | -10~+60 ℃ |
| Çıkış direnci | 700Ω±5Ω |
| maksimum uyarım | 15V |
| Özellik | Güvenilir Performans |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ℃ -60 ℃ |
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ℃ -60 ℃ |
| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Insulation Resistance | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| sıcaklık | -20-60°C |
|---|---|
| Doğruluk | %0,02 FS |
| Giriş Direnci | 400±10Ω |
| Kablo Uzunluğu | 2-3 metre |
| Model | SPA-01 |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Yalıtım direnci | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10 ℃ -50 ℃ |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
| Kablo özellikleri | φ5.5 |
|---|---|
| sıcaklık | -20-60°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Kablo özellikleri | φ5.5 |
|---|---|
| sıcaklık | -20-60°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Kablo Spesifikasyonu | φ5.5 |
|---|---|
| Sıcaklık | -20-60 ° C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |