| Ürün adı | Su Geçirmez Yük Hücreleri |
|---|---|
| Kapasite | 10t, 20t, 30t, 40t |
| Özellik | Yüksek doğruluk |
| Uygulama | Tartı Köprüsü, Kamyon Kantarı |
| Çıkış sinyali | 2mv/v |
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
|---|---|
| Çıkış sinyali | 2mV / h |
| Yük hücresi tipi | Paralel Kiriş Yük Hücresi |
| Doğruluk | C3 |
| Kablo uzunluğu | 2-5 metre |
| Ürün adı | Gerinim Göstergesi Yük Hücresi |
|---|---|
| Özellik | Mikro basınç sensörü |
| Silikon | 4.7×0.22×0.02 |
| Yüzey boyutu | 7x4 |
| Ambalaj bilgileri | Kutu başına 1 adet, Karton başına 20 adet |
| Ürün adı | Uygulamalı Tartım Yükü Hücreleri |
|---|---|
| Modeli | CR-07 |
| Kapasite | 10-50T |
| Özelliği | Yüksek doğruluk |
| Ambalaj bilgileri | Karton başına 1 adet |
| histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanımı | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| Ürün adı | Elektronik Terazi Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 100Klb |
| Özelliği | Hermetik olarak kaynaklı, su geçirmez alaşımlı çelik yapı |
| Uygulama | Taşıt Kantarı, Köprü Tartılır |
| Teslim süresi | 25-30 gün |
| Malzeme | Çelik veya Alaşımlı Alüminyum |
|---|---|
| Özellik | Mikro Basınç Algılayıcı |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenol Aldehit/ Polyimid/ Epoksi |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+80°C, |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C+80°C |
| Ürün adı | Kesme Kirişli Yük Hücresi |
|---|---|
| Malzeme | Alaşımlı Çelik, nikel kaplama |
| Avantaj | yağ geçirmez, su geçirmez ve korozyon önleyici |
| Özellik | Güvenilir performans |
| Malzeme | alaşımlı alüminyum |
|---|---|
| Kapasite | 5kg-200kg |
| Çıkış sinyali | 2mV / h |
| Yük Hücresi Tipi | Paralel Kiriş Yük Hücresi |
| Kablo uzunluğu | 2-3 metre |
| Ürün adı | S Tarzı Yük Hücresi |
|---|---|
| Uygulama | Vinç Kantarları,Tartı Makinası |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Koruma | IP68, |
| Kesinlik | C3 |