| Ürün adı | S Tarzı Yük Hücresi |
|---|---|
| Uygulama | Vinç Kantarları,Tartı Makinası |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Koruma | IP68, |
| Kesinlik | C3 |
| Ürün adı | Gerilim Sıkıştırma Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 500kg, 1000kg |
| Duyarlık | C2 |
| Çalışma Sıcaklığı aralığı (℃) | -20 ~ 55 |
| işaret | 3mV |
| Yük hücre tipi | Bellow Tipi Yük Hücresi |
|---|---|
| Çıkış Sinyali | 2mV/V |
| Kapasite | 10kg-500kg |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Paslanmaz Çelik |
| kablo uzunluğu | 2-3 metre |
| Ürün adı | Tek Kesme Kirişli Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 500kg-2000kg |
| Uygulama | Yer terazileri, Platform terazileri |
| Özellik | Tutkal sızdırmaz, yağ geçirmez, su geçirmez ve korozyon önleyici |
| sinyal | 2mv/v |
| Ürün adı | Kesme Kiriş Tipi Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 100kg, 200kg, 300kg, 500kg |
| Model numarası | SD-08 |
| Malzeme | Alaşımlı Çelik veya Paslanmaz Çelik |
| Ambalaj bilgileri | Kutu başına 1 adet, karton başına 20 adet |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Kapasite | 2t,3t,5t,10t |
| Çıkış sinyali | 2mV/V |
| Su Koruması | IP67,IP68 |
| Yük Hücresi Tipi | Gerinim Ölçer Yük Hücresi, Analog Yük Hücresi |
| Histerezis | ±%0,05 |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | 0-1000 Mikrogerilme |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~+80°C |
| Kullanım | Yük Hücresi Sensörü |
| Taşıyıcı Malzeme | Fenolik Aldehit/Polimid/Epoksi |
| Protesto Adı | S Beam Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite aralığı | 500kg 1000kg 2000kg 3000kg 4000kg 5000kg |
| Çıkış sinyali | 3mV / h |
| Uygulama | Vinç kantarı, hazne kantarı |
| Duyarlık | % 0.02 |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Doğruluk | C3 |
| koruma | IP68 |
| Kablo uzunluğu | 10-15 metre |
| Yük Hücresi Tipi | Gerilim Gage Yük Hücresi |
| Ürün Adı | Ağırlık algılayıcı yük hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 30 kilo |
| Özellik | Hermetik kaynaklı, yağ geçirmez, su geçirmez |
| Model | CR-06 |
| Ambalaj bilgileri | Paket başına 1 birim, |