| Montaj Tipi | Vida Bağlantısı |
|---|---|
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10 ℃ -50 ℃ |
| Sıfırda Sıcaklık Etkisi | ≤0,02%FS/10℃ |
| Özellikleri | Yüksek hassasiyet iyi performans |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,01%FS |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Linearity | 0.2 %FS |
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Malzeme | Alaşımlı Alüminyum, Eloksallanmış Yüzey |
|---|---|
| Çıkış | 2mV / h |
| Uygulama | platformu ölçek |
| Doğruluk | C3 |
| Özellikleri | Yüksek Kalite, Düşük Maliyet |
| Türü | Kesme Kirişi |
|---|---|
| histerezis | ±%0,02FS, ±%0,03FS, ±%0,05FS |
| Yalıtım direnci | ≥5000MΩ |
| Doğruluk | %0,02FS, %0,03FS, %0,05FS |
| Çıkış direnci | 700Ω±5Ω |
| Duyarlılık | 2,0±0,2 mV/V |
|---|---|
| Giriş Direnci | 400±10Ω |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Kullanımı | Ağırlık Ölçüm Dönüştürücüsü |
| Güç kaynağı | 10V DC |
|---|---|
| Kullanımı | Ağırlık Ölçüm Dönüştürücüsü |
| Kablo özellikleri | φ5.5 |
| kablo | φ5, 2m |
| Özel | Kabul edilebilir. |
| Özel | Kabul edilebilir. |
|---|---|
| Giriş Direnci | 400±10Ω |
| Kullanımı | Ağırlık Ölçüm Dönüştürücüsü |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| Aralık | 10kgf 20kgf 50kgf 70kgf |
|---|---|
| Çapraz | 20mm |
| Nominal Çıkış | 1,5±20%mV/V |
| Montaj | M3 Döşeli delik |
| Uygulama | Elektronik Tartım Ekipmanları |
| Model | SPA-01 |
|---|---|
| Kablo özellikleri | φ5 |
| Güç kaynağı | 10V DC |
| kablo | φ5, 2m |
| Doğruluk | %0,02 FS |
| kablo | φ5, 2m |
|---|---|
| Doğruluk | %0,02 FS |
| Özel | Kabul edilebilir. |
| Dengelenmiş Sıcaklık | -10°C ila +40°C |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |